Parti Mekanı Kiralama

Tüm etkinlikler ve partileriniz için parti mekanı kiralama hizmeti. Öncelikli olarak İstanbul merkezli ofisimizin, sizlerin rahatsız olmadan eğlenebileceği çok sayıda mekanı bulunmaktadır.

İsterseniz sadece private party lerin gerçekleştiği mekanlarımızı mutluluk ile kullanabilirsiniz.

Parti evlerimiz ise hem sohbet etme, hemde parti havasına girebileceğiniz ayrı kısımlardan oluşmaktadır.

Suit parti mekanlarımız vip olmakla beraber ps odasından tutun, sinema odasına kadar ayrı, ayrı kısımların vip şekilde sizlere sunulduğu ve aynı şekilde sadece sizlerin olduğu bölümlerden oluşur.

Parti villarımız biraz daha geniş yada havuz sefası yapacağım derseniz tam size göre. Parti villarımızda sizlerin isteklerine göre lüks anlayışı değişmektedir. Sauna, jakuzi, sinema odası, parti kısmı, çardak kısmı, kapalı otopark ve çok daha fazla seçenekler ile sizlere sunulmaktadır.

Parti otobüsü ülkemizde profesyonel olarak bizlerin sunduğu bir hizmettir. Maksimum 55 kişi kapasiteli otobüsümüzün içerisi normal bir mekan şeklinde döşenmiş ve vip bir dekorasyon yansıtmaktadır. Şirket yada kişisel organizasyonlarınız için çok alternatif bir seçenek olmanın yanı sıra sizlere hafızalardan unutulmayan bir parti yaşatır. Aracımızda bar, dj bölmesi, soğutucu, wc tüm ayrıntılar mevcuttur.

2

27 Temmuz 2014
bosluk
 Son Yazılar FriendFeed

İletişim

   0 850 302 53 52

   0 532 176 72 94